Friday, November 29, 2013

Ozdoby świąteczne / Christmas decorations

Wiem, że jeszcze nie skończył się listopad, uznałam jednak że najwyższy czas zacząć przygotowania się do świąt. Przejrzałam pudełka z napisami ozdoby świąteczne i stwierdziłam że przydałoby się jeszcze kilka bombek. Nie wiem jak wy ale ja najbardziej lubię ręcznie robione.
Zabrałam się więc do pracy.
I know that November has not end yet but I decided it is good time to start Christmas preparation. I checked boxes with Christmas decorations name and judged that few new baubles will be needed. I do not know how about you but I prefer handmade one. So I took down to work.
Podobają się wam? Może też chcielibyście taką mieć?Do you like them? Maybe you would like to have one of those?

3 comments:

 1. Najśliczniejsze są gwiazdki , dzwonki i aniołki też.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że się podobają. Następne gwiazdki i dzwonki właśnie powstają i mam nadzieję, że już wkrótce je zaprezentuję.

   Delete
 2. Candy w Alei Inspiracji wciąż trwa. Zapraszam gorąco do udziału. Do wygrania duuużo serwetek oraz przedmioty do zdobienia. http://alejainspiracji.blogspot.com/2013/11/candy-w-alei-inspiracji-10000-odwiedzin.html

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla nas bardzo ważny - jeśli macie jakieś uwagi bądź chcielibyście wyrazić swoją opinię - będziemy bardzo wdzięczne ;)